Zadzwoń: 606 135 613
Zadzwoń do nas: 606 135 613

Przyjdź do nas:

ul. Bohaterów Warszawy 4
96-300 Żyrardów
Sekretariat pokój 22

Napisz / zadzwoń:

email: liceumhorn@wp.pl
tel.: 606 135 613

Zdawalność

Start > Zdawalność

BEZSTRESOWA NAUKA I WYSOKA ZDAWALNOŚĆ

Staramy się kształcić bezstresowo i wygodnie dla uczniów .Nasza Szkoła to Szkoła kameralna i przyjazna dla uczniów, a stosowane w nich metody nauczania pozwalają osiągnąć wysoką jakość nauczania, która przekłada się na bardzo dobre wyniki osiągane przez uczniów podczas egzaminów.

W naszych liceach pracuje wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska, która z pasją, wysoką kulturą i dużym zaangażowaniem prowadzi zajęcia dla dorosłych, realizując kardynalne założenie, które sobie postawiliśmy: że nauka ma być bezstresowa, a szkoła przyjazna uczniom.

 

Zdawalność egzaminów

Mamy bardzo wysoką zdawalność egzaminów i wszyscy nasi absolwenci mogą kontynuować naukę na poziomie wyższym (Są dobrze przygotowani do kontynuacji nauki i studiów na wyższych uczelniach).

 

Nie jesteśmy „szkołą sieciową”

Jesteśmy zorientowani na indywidualne podejście do nauki. Umożliwiamy naszym słuchaczom uczestnictwo w dodatkowych konsultacjach lub inną pomoc dydaktyczną, w razie potrzeby. Nasi nauczyciele pracują z całym oddaniem na rzecz uczniów.

 

Czekamy na Ciebie!!!

Tylko u Nas najwyższa zdawalność egzaminów wśród dorosłych. Oferujemy wysoką jakość kształcenia. Miłą i przyjazną atmosferę. Bezstresową naukę, doskonałą bazę dydaktyczną i dogodną lokalizację oraz kursy przygotowawcze do matury.